GTA.cz

GTA Online: Halloweenské DLC právě vychází! Miroslav Biarinec| 28.10.2016 14:49

 

A máme tu Halloween v GTA Online! Slibovaná pekelná motorka Sanctus za tu nejpekelnější cenu 1 995 000$! Dvě vozidla, dvě trička zdarma (třetí při koupi motorky Sanctus), nový adversary mód Lost Vs Damned, staré dobré masky a spousta dalšího právě v GTA Online!

 

LCC Sanctus - teror na dvou kolech

Největší lahůdkou tohoto updatu je bezesporu tato nová motorka.
Jak jsme již psali, její cena je brutální. Alejejí možnosti úprav a ty světla v lebce, to možná za to stojí.

Nový adversary mód Lost Vs Damned
Andělé proti Ďáblům v neúprosných bitvách proti sobě! A to s dvojnásobkem GTA$ a RP až do 7. listopadu!Tři bonusová trička
A hned dvě "Twilight Knife" a "Butchery and Other Hobbies" jsou pro všechny, kteří se do 7. listopadu přihlásí do GTA Online, k dispozici zdarma.
Třetí bílé speciální limitované triko "Cheerleader Massacre 3" můžete získat až po koupi nové motorky Sanctus. A to opět do 7. listopadu.Dvojnásobek GTA$ & RP v módech SLASHER, BEAST VS SLASHER & COME OUT TO PLAY
Na tento halloween tu máme zpátky klasické a oblíbené adversary módy Slasher, Beast vs Slasher a Come Out to Play! A to v Double GTA$ & RP Playlistu. Ale pozor, budou tu jen chvilku, jen do pondělí 31. října!

Lurcher Hearse a Fränken Stange
Pamatujete vozidla z loňského halloweenu? Jsou zpátky! Stejně tak i masky, malby na obličej a úpravy aut. A to až do 15. listopadu.

Všechen obsah Halloweenského updatu můžou nedočkavci shlédnout v tomto videu.


Po 22. hodině se můžete těšit na oficiální R* Live stream. Jako vždy na twichi nebo Youtube. Na Facebooku vám to opět připomeneme se začátkem vysílání.

 


Novější zpráva:Najdi místo 2016 - 2. kolo
Starší zpráva:Najdi místo 2016

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies