GTA.cz

GTA Online: Import/Export DLC přijde brzy! Miroslav Biarinec| 02.12.2016 18:28

 

A máme tu čerstvou novinku! Bylo oznámeno další zajímavé DLC (pravděpodobně opět ve více částech) a tentokrát si na své přijdou konečně milovníci aut.
Všichni CEO jistě vědí, že se vždy najde co víc chtít. Zatímco se rozrůstá Special Cargo business v jižním San Andreas, přichází také nová možnost jak rozšířit svoji nadvládu nad městem. S GTA Online: Import/ Export přichází čas opravdu exkluzivních a hodně drahých exotických aut.

 

Máme tu tak pokračování DLC Further Adventures in Finance and Felony, ve kterém si tyhle auta nebudete spořádaně nakupovat. Tady půjde o jejich krádeže! Jako CEO své organizace tak prodávejte ty nejžádanější auta s opravdu velkým ziskem!
Budete potřebovat talent, koordinaci a taktické uvažování při použití několika nových speciálních vozidel, které vám k těmto krádežím budou pomáhat. A to vše musíte stihnout dřív než vaši rivalové, protože ve městě bude vždy někdo další, kdo bude chtít auto uloupit také... a nezapomeňte také na policii, před kterou bude ostražitosti třeba jako vždy.

 

Garáže pro 60 vozidel

A teď vás jistě zajímá, kam se všechna ta auta asi vejdou. Ano, je to tak, čekají nás nové garáže (Vehicle Warehouse)! Tam budete mít uskladněny všechny auta právě pro Import/ Export s expanzí do budov Executive Office. Těšte se tak na masivní Executive Office Garage s až třemi patry showroomu pro maximálně 60 vozidel s vlastním Custom auto shopem! Ano, vozidla si tak budete moci upravit v pohodlí svého nového domova!

 

Na konec se vrátíme ke speciálním vozidlům, které vám budou při ruce k bláznivým loupežím luxusních aut, o kterých jsme psali výše. Speciální je totiž výstižné slovo. Protože budou opravdu speciální a vnesou do GTA Online novou dávku chaosu a zkázy!
Zůstaňte naladěni pro více informací ohledně zbrusu nového updatu Import/ Export již v tomto měsíci, včetně letmého pohledu na všechna nová vozidla.    


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies