GTA.cz

GTA Online: Lowriders trailer Miroslav Biarinec| 16.10.2015 16:58


A dnes tu máme krátký, ale nabušený trailer k včera oznámenému DLC LOWRIDERS pro GTA Online! To vychází již v úterý na PC, PS4 a Xbox One!


Dnešním dnem nás již od příchodu nového, přelomového přídavného balíčku příznačně nazvaného Lowrider, dělí jen pár okamžiků, nežli si tuto lahůdku můžeme vyzkoušet na vlastní kůži… tedy vlastní konzoly či sestavě. A na co se vlastně můžeme těšit?

Vozidla
Dozajista hlavní složkou nového updatu budou nově příchozí vozidla nabízející nesčetné množství úprav, jenž mohou vašemu čtyřkolovému miláčkovi poskytnout image šperku na kolech. Pro nás již známá vozidla, která se v onom baličku objeví na „sto pro“, jsou Chino, Buccaneer a Primo, přičemž s právě těmito véhikly se setkáváme již dnes, byť se značně omezenou formou úprav, což nově příchozí bratříčci jistojistě napraví. O to zajímavější pro nás je novotou (či renovací) zářící Voodoo, po kterém toužil snad každý petrolhead a milovník zlatých šedesátek. Ovšem skutečnou lahůdkou je návrat dodávky Moonbeam, která naposledy brouzdala šedí pokryté ulice Liberty City, byť v dnešní době se jedná o vozidlo přizpůsobeno pro potřeby starých „dobrých“ gangů, o starším kupé Faction, nám známého z příběhu Nika Bellica, nemluvě. A kdo ví, třeba je před našima očima ukryt další „look-catcher“, přeci jen stále pohlížíme přes částečně otevřená garážová vrata.

    
    Buccaneer                                                Faction                                                 Voodoo  (Voodoo z GTA IV zde.)

  • Dodávka s posuvnými zadními dveřmi (Jedná se o Moonbeam! - GTA IV)


Úpravy
Samotný kult zván Lowrider je založen především na životním stylu a úpravách postarších vozidel v jakousi formu šperku či klenotu na kolech, ovšem hlavním typickým znakem takto upravených vozítek je hydraulika. Ano, po dlouhé odmlce se k nám vrací něco, na co kdejaký hráč vzpomínal se slzou v oku, upřímně, nedivím se. Právě hydraulika bude pro mnohé z nás vyslyšenou modlitbou. A to je teprve začátek.

První novinkou, byť ne příliš výraznou, je daleko větší výběr pneumatik, konkrétně vzorků s profilem odlišné barvy, nežli zbytku pneumatiky. Dnes, kdy se s takovýmto typem pneumatik pohybuje po ulicích města Los Santos kdejaký hypersport typu Zentorno či Adder, se jedná o vítanou změnu, už jen díky tomu, že profil pneumatik u vámi vlastněného čtyřkolového miláčka, nemusí zůstat jen u bílé barvy.

O poznání výraznější novinkou jsou paintjoby, které dokáží udělat ze šedé myši provozu jižní části města hotový kočkolap. Možností bude opravdu mnoho, což zaručí, že Vás vůz bude skutečně VÁŠ, naprosto unikátní, s minimální šancí, že zahlédnete na chlup stejný vůz… tedy pokud to vy sami nebudete chtít.

Ale přece nezůstaneme jen u kdejaké polovičaté úpravy exteriéru, jestli chceme mít vůz skutečně dle svého gusta, musí ruka specialisty zvaného Benny jít dál a zaměřit se i přizpůsobení interiéru dle vaší touhy, ať již chceme do onoho budoucího kočkolapu odlišné čalounění, přístrojovou desku,  plaketku, poznávací značku dle jakéhokoliv přání, kostky či namísto volantu vlastnit řetězy (jak tomu bylo u prvních Slamvanů z dob Carla Johnsona) , Benny Vám jí do véhiklu zabuduje. O reproduktorech, před kterými kdejaký „tunér“ japonských hračiček poklekne s blaženým výrazem na tváři, není třeba hovořit, upřímně kdekdo by toto očekával. Nyní si zjevně pokládáte otázku:“ vážně jsem na GTA modulu? Nezabloudil jsem náhodou na stránku pojednávají o úpravách vozů z Need For Speed Underground?“ Ne, ne a ještě jednou ne, toto je skutečně součástí jednoho z nejvíc očekávaných balíčků.

  • Nové typy poznávacích značek (tady konkrétně jedna ozdobná s řetezem jako rámeček) a také efektní neonový nápis v zadní části auta...
   


Zbraně
S Lowridery ovšem tak trochu patří i k životu kdejakých gangů, už za času Cesara Vialpanda jsme mohli zahlédnout kdejaký vůz podobné koncepce v rukou kdejakého člena gangu. A tak již tak trochu musíme očekávat, že správný gangster si bude svého čtyřkolového miláčka hlídat více, nežli Steve Haines to, jak zní jeho hlas v budoucí epizodě „Underbelly Of Paradise“. A čím lépe bránit své vozidlo před zraky nenechavců či členů nepřátelského gangu, nežli staronovou zbraní TEC-9, jenž patřila v dobách válek gangů k „povinné výbavě“ každého gangstera, ať již „pochůzkáře“ či řidiče.

  • Stará známá zbraň Tec-9! Na ní najdeme nápis Vum Feuer.  (Vzpomínáte na San Andreas?)  + poslední fotka ze sceenshotu

       


Lamarův návrat do podsvětí (?)
Zdá se, že kouzlo dechberoucně upravených amerik zasáhlo i nám známého Lamara, jehož cílem s největší pravděpodobností (byť pravděpodobnost je v případě DLC značně… nelichotivé slovo). Bude se snažit navrátit svému jménu čest? Nebo si ukousne část koláče z Lowriderové scény? To se dozvíme již brzy.

S lamarem tu máme také nový artwork.

 


Texty se všemi postřehy z traileru pro Vás sepsal Testeuros.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies