GTA.cz

GTA Online: Nový Adversary mód Running Back Miroslav Biarinec| 24.11.2015 13:48

 

Blíží se oslavy Dne díkuvzdání (čtvrtý čtvrtek v listopadu se slaví v USA a Kanadě) a i my tu máme malý dárek do GTA Online. Je jím nový adversary mód ve stylu amerického fotbalu s názvem Running Back pro Online na PC, PS4 a Xbox One.

 

Dva týmy (celkem 4-8 hráčů), začínají na opačných stranách vozovky. Nepolapitelný Runner v podobě auta Benefactor Panto, se musí dostat přes zóny na vzdálenější stranu silnice (resp. vašeho hřiště) s pomocí svých útočných spoluhráčů, kteří budou mít k dispozici buginy BF Biftas. Mezitím se ale i protihráči (také v buginách Biftas), budou snažit nemilosrdně probojovat na druhou stranu, nebo vás blokovat.
Tento nový režim je k dispozici na třech různých místech: Raton Canyon Bridge, La Mesa Bridge a u Zancudo tunelu.

 


Starší zpráva:Války gangů v GTA 5

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies