GTA.cz

GTA Online: San Andreas Mercenaries Redakce| 04.06.2023 10:00 |zdroj: R*

 

Není žádným tajemstvím, že Merryweather Security je zkorumpována stejně, jako všichni ostatní v Los Santos. Nyní se však říká, že tato organizace chce vytlačit veškerou konkurenci v rámci jižního San Andreas – a to je poslední kapka pro profesionály na volné noze, pohybující se v tamních kriminálních kruzích.

 

Již 13. června (júna) se spolu s týmem elitních pilotů a vojenských veteránů vydáme k boji proti největší soukromé armádě v San Andres, v rámci nového DLC pro GTA Online s názvem San Andreas Mercenaries.

 

Zkušený mechanik a letecké eso Charlie Reed zakládá skupinu Los Santos Angels, v rámci které se budete moci zúčastnit nových misí a upgradovat Mammoth Avenger na špičkové vzdušní velitelské centrum s "operačním terminálem".


Začínající i zkušení pašeráci si také budou moci užít vylepšení pro vlastníky Avengeru a hangárů – včetně možnosti úschovy či úpravy Avengeru v hangáru, nebo získání přístupu k tomuto letadlu i bez potřeby vlastnit hangár. To samozřejmě není všechno, těšit se můžeme i na tyto novinky:

 

  • při kontaktování Mors Mutual Insurance si budete moci vyžádat opravu všech zničených vozidel najednou
  • v nastaveních hry přibude možnost alternativního ovládání běhu
  • zakoupeným garážím budete moci nastavovat vlastní tagy pro přehlednější vyhledávání
  • v autech Willard Eudora a Albany Classique Broadway bude možné po aplikování "taxi paitjobu" spustit taxikářské mise
  • Creator mode obdrží nový obsah a možnost měnit počasí, včetně sněžení

 

 

 

Nová aktualizace zahrnuje také vylepšení navržená komunitou hráčů, jako například rychlý přístup k občerstvení (pro doplnění života) přes kolo výběru zbraní (weapon wheel), možnost prodeje zboží v "invite-only" sessions či nový nástroj pro tvorbu vlastních poznávacích značek.


GTA Online: San Andreas Mercenaries bude k dispozici pro hráče GTA Online na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox řady X|S, Xbox One a PC. V následujících dnech bychom se měli dozvědět více i o nových režimech, vozidlech, aktivitách a dalších novinkách.


Novější zpráva:GTA in Real Life - Dogfellas

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies