GTA.cz

GTA Online: Smuggler’s Run vyjde 29. srpna! Miroslav Biarinec| 24.08.2017 17:45

A máme tu ohlášení nového DLC pro GTA Online! Je jím Smuggler´s Run!
Jistě znáte chlápka, který se jmenuje Nervous Ron – tak právě ten se pohybuje ještě více na okraji zákona než obvykle a právě hledá nového obchodního partnera, který mu pomůže rozjet byznys v rozrůstajícím se pašeráckém království. A o pašerácích právě DLC Smuggler´s Run je. A vyjde již v úterý 29. srpna!

Smuggler’s Run otevírá nebe nad Los Santos a Blaine County a poskytne vám další podnikatelské příležitosti. S nimi jsou spojena i nová letadla, vrtulníky a dokonce také i ultralighty, které vám pomohou s pašováním zboží. Smuggler's Run přináší obrovskou škálu nových letadel, které budete moci bohatě upravovat společně s novými hangáry, kde budete svůj byznys řídit. Ron bude lídrem, ale bude tu na pomoc také Charlie, váš nový mechanik, který se postará o letadla.
Těšíte se?Na podzim: Závody nás čekají jinak

Stunt závodění a závodění obecně v GTA Online bude přetransformováno s novými strategicky umístěními checkpointy, které dynamicky změní vaše vozidlo... a může se závodit.Nové módy, vozidla, oslavy svátků a další
Užijete si nová letadla a i nové letecké vybavení. Dočkáme se ale také i nových čtyřkolových dopravních prostředků a také nových adversary módů. Ohlášen je také nový obsah pro Halloween a vánoční svátky!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies