GTA.cz

GTA Online: Valentýnské DLC právě vyšlo! Miroslav Biarinec| 10.02.2016 14:00

Be My Valentine Update

Svátek všech zamilovaných můžete slavit i v GTA Online s Valentýnským DLC. A to opravdu stylově - v mafiánském stylu! A update je k dispozici pro PC, PS4 a Xbox One!
Jeho obsah je tak trochu recyklovaný z DLC The Valentine´s day Massacre Special (2014), ale najdeme v něm i zbrusu nové kousky. Před dvěma roky si ho tak vyzkoušeli pouze hráči na PS3 a Xboxu 360. PC a nové konzole jej mají poprvé.


Nové auta - Albany Roosevelt
Hned dvě verze tohoto auta na vás  čekají v GTA Online na legendarymotorsport.net.
Albany Roosevelt stojí 750.000,- GTA$ a nový Albany Roosevelt Valor 982.000,- GTA$.Vybavení pro mafiány
Nové obleky, vesty, šaty, doplňky, trenýrky, punčochy najdete v ochodech po celém městě. Nezapomeňte na masky a samopal Gusenberg Sweeper!V pátek nový adversary mód
V pátek se dočkáme nového adversary módu - "Till Death Do Us Part" ("Dokud nás srmt nerozdělí"). Založen bude na hře v párech. "Co je moje, to je tvoje a co je tvoje to je i moje..."

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies