GTA.cz

GTA Online: Víkend pátku třináctého Miroslav Biarinec| 13.11.2015 19:20

Víkend pod taktovkou pátku třinácteho je tu! Dvojnásobné odměny a také trojice exkluzivních triček hororových filmů Vinewoodu! Dnes tričko The Simian.
A pokud ještě nová auta, oblečení, malby na obličej a masky z Halloween updatu nemáte, tak máte čas už jen do pondělí 16.11.2015! Po zakoupení vám samozřejmě zůstanou natrvalo. Oblíbený adversary mód Slasher zůstane v GTA Online i po 16.11.

 


Exkluzivní trojice triček pouze o víkendu
Přihlaste se do GTA Online každý den a získejte tři exkluzivní trička horových filmů z Vinewoodu.
Pátek: The Simian
Sobota: Vampires On The Beach
Neděle: Splatter and Shot


 

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies