GTA.cz

GTA Tokyo... asi stále ne? Miroslav Biarinec| 27.03.2016 07:07

 

Již v roce 2003 si Rockstar Games zaregistrovali název GTA: Tokyo. To samozřejmě nevzniklo, i když nad tím v R* uvažovali velmi reálně.
Nakonec jsme se dočkali úplně jiných dílů, které se odehrávali v obdobě spojených států.
A proč Tokyo neprošlo? To kvůli složité struktuře města a systému silnic, který by byl složitý do hry přenést ve funkční a hratelné podobě.
Dalším důvodem byly značky aut, které jezdí rozdílné v americe a trochu jiné v japonsku. Možná ne až tak pestrý výběr ale hlavně systém silnic byly asi hlavními důvody proč se v R* tak rozhodli.
Dalšími zaregistrovanými byli dokonce GTA: Bogota, GTA: Sin City.

Dle anonymního zdroje je další díl mimo spojené státy je ale i teď vysoce nepravděpodobný. Byl by patrně sázkou na nejistotu. I když má teď GTA velmi silné postavení. Každé GTA bylo ale vždy navázáno na ameriku a třeba bez kopií známých značek a dalších narážek na americkou společnost by to nebylo tak úplně ono.
První přípravy na GTA 6 již dle anonymního zdroje započaly. Lokace známa prý není. Což tedy nedává smysl, když bylo jasně přímo R* v jiném rozhovoru řečeno, že lokace je první věc, na kterou navazuje všechno ostatní. Vypadá to, že právě ona lokace GTA 6, na které si budeme muset pár let ještě počkat, bude teď v R* velmi utajovanou informací.
Kam byste se rádi podívali vy?


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies