GTA.cz

GTA V je GOLD Miroslav Biarinec| 25.08.2013 22:18

GTA V má nyní status GOLD. To znamená, že je hra plně připravena k distribuci. Více už v oficiálním vyjádření R*.

"Je nám potěšením potvrdit, že vývoj hry Grand Theft Auto V je dokončen, hra je připravena k distribuci a my nyní připravujeme její vydání na 17. září pro PlayStation 3 a Xbox 360. Naneštěstí, jak mnozí z vás už ví, někteří lidé, kteří si stáhli digitální před-objednávku hry Grand Theft Auto V přes PlayStation Store v Evropě, získali přístup k určitým informacím ze hry, které se dostaly na veřejnost. Na http://blog.us.playstation.com/2013/08/24/grand-theft-auto-v-update/ si můžete přečíst vyjádření firmy Sony. Jak si asi dokážete představit, jsme hluboce zklamáni tímto únikem informací, které se rozšířily před vydáním hry. GTA V představuje roky usilovné práce mnoha lidí z celého světa a nemohli bychom být více nadšení, že to můžeme konečně 17. září náležitě sdílet s vámi. "
 

GTA.CZ
Na žádost Rockstar Games se připojujeme k médiím, které přestanou vydávat leak a spoiler informace a tak nebudeme zveřejňovat další informace, které souvisí s únikem PS3 verze GTA V. Zveřejněním videí a dalších věcí bychom se jen připravovali o hráčský zážitek, který nás čeká již 17. 9. 2013
Je hezké, že si už teď můžeme prohlédnout TV show, audio z misí, rádia,.. ale není hru lepší hrát a skutečně si ji osahat, mít stoprocentní zážitek, tak jak ho plánují vývojáři?


Starší zpráva:8 nových screenů

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies