GTA.cz

GTA V je lepší než GTA IV Miroslav Biarinec| 02.02.2016 11:22

V minulém videu, které tu a na našem facebooku vyvolalo opravdu velkou vlnu diskuzí, jsme mohli vidět v čem je GTA IV pořád lepší, nebo zajímavější než GTA V. Novinku s videem najdete zde.
Teď tu ale máme video, které ukazuje rozdíly v čem je právě ono nejnovější GTA V lepší. Můžete tak obě videa porovnat a jejich souboj sami vyhodnotit.
Bohužel některé věci stále platí a rádi bychom je viděli přenesené ze "čtyřky" v "pětce". Možnost sbírat a reagovat na předměty v okolí a další drobnosti přeci jenom jsou zatím plusem pro GTA IV. Nutno říci, že ve hře tyto možnosti vyloženě nechybí a nejsou ani třeba. Proto je GTA V pořád tím nejlepším.vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies