GTA.cz

GTA V odloženo nebude Miroslav Biarinec| 02.09.2014 18:25

Před časem jsme shrnuli různá data vydání GTA V pro PC, PS4 a Xbox One. Přesvědčit se můžete v této novince. Stále platí, že je hra oznámena na tento podzim. Po internetu ale naleznete plno různých dohadů o tom, že se vydání odloží a hra vyjde až příští rok. Oficiální datum stále nebylo oznámeno, ale máme tu malé vyjádření přímo od Rockstar Games, že hra skutečně vyjde ještě letos. Stalo se tak na stránkách podpory R*. Tam se k možnému odložení hry vyjádřili R* tím, že se datum vydání GTA V pro PC, PS4 a Xbox One nezměnilo.
Tak se tedy můžeme dál těšit a chystat konzole a PC! 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies