GTA.cz

GTA V překonalo 75 milionů prodaných kusů! Miroslav Biarinec| 10.02.2017 21:37

 

V listopadu jsme vás informovali, pravidelně tak jako v minulých měsících, o prodejích GTA V. Ty byly před posledním měsícem roku 2016 na čísle 70 milionech distribuovaných kopií GTA V. Teď máme únor 2017 a máme tu čerstvá čísla. A jak si GTA V tedy vede? Pořád opravdu velmi dobře!
Tak dobře, že by se za taková prodejní čísla nemusel stydět kdejaký nejnovější titul.

Za pouhé necelé tři měsíce se distribuovalo dalších 5 milionů kusů! Takže se GTA V již dostalo přes hranici 75 milionům prodaných kopií! Čísla jsou pro konzole PS3, Xbox360, PS4, Xbox One a PC od roku 2013, kdy je hra v prodeji.
Hra tak stále dokazuje, že je jednou z nejúspěšnějších her v celé historii.

 

GTA V je stále čtvrtou nejprodávanější hrou všech dob!
Pouze třech her se prodalo v celé historii víc než GTA V. A které tři hry překonávají prodeje GTA V?
Na třetím místě je Wii Sports s 83 miliony. Minecraft s téměř 108 miliony prodanými kusy na druhém. A konečně první místo, které drží hit z 80. let - Tetris s neuvěřitelnými 495 miliony prodanými kusy. Nutno říci, že jde i o čísla jeho nové mobilní verze a vůbec jeho všech verzí.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies