GTA.cz

Halloween update již brzy! Miroslav Biarinec| 19.10.2015 18:16

Opět jako první Vám přinášíme tuto horkou novinku ohledně dalšího nadcházejícího updatu! Update Lowriders u nás ještě oficiálně nevyšel, ale již nyní máme informace o dalším!V kódu nového updatu lze nalézt soubory, které dokazují existenci nadcházejícího halloweenského updatu! A halloweenský update nebyl v posledních dnech samozřejmostí, jak by se mohlo zdát! Hráči věřili, že díky vydání Lowriders updatu již v Rockstar Games nezbyl čas na svátek halloween a další update jen tak nevyjde. Naštestí tomu tak není a Halloween update skutečně vyjde!
Prozrazena tak jsou již například dvě nová vozidla! Je libo pohřebák s mrtvolou vykukující vzadu? Tady ho máme!
Update bude obsahovat pravděpodobně i další nové, zatím neznámé věci jako další tetování, oblečení, zbraně.

 


Další novinkou patrně bude i to, že i ostatní NPC postavy (chodci, apod.) budou tématicky oblečeni na Halloween! Pokud se tak stane, bude mít Los Santos a Blaine County tu pravou strašidelnou atmosféru, kterou chceme vidět!     


A to není vše. Vozidlo s názvem "Btype2" vypadá nabušeně.

   


Víme i jak budou vypadat některé z masek!

 


Nové budou také tetování na obličej! Thx Insanity.O dalších novinkách, které najdete v Lowriders a Halloween update se zde brzy dočtete víc.

Edit: Potvrzena je také zbraň - baterka!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies