GTA.cz

Intel vylepšil grafiku GTA 5 pomocí AI Miroslav Biarinec| 02.06.2021 22:54

Výzkumné centrum Intel Labs, pro stejnojmennou technologickou společnost, vytvořilo nový postup pro vylepšování obrazu - a tento postup ukázalo na Grand Theft Auto 5. AI převádí standardní záběry ze hry na téměř fotorealistickou podívanou pomocí velmi komplikovanéch postupů.

Video poskytuje srovnání mezi standardním GTA 5 a vylepšenou verzí generovanou laboratořemi Intel. Vylepšený obraz je obzvláště působivý z hlediska detailů - odrazy od oken automobilů, odlesky, detaily trávy, listí na holých stromech atd.

Tajnou zbraní týmu Intelu je vlastně kontrolní proces, který běží na konci každého jednotlivého snímku. Kontrola měří přesnost každého snímku ve srovnání se skutečným obrazem, aby bylo zajištěno, že proces nadále splňuje určitou hranici fotorealistické kvality.

Video také popisuje podrobný popis toho, jak tento proces funguje, a dokonce uvádí několik odborných detailů. No, je to opravdu působivé!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies