GTA.cz

Katalog dopravních prostředků GTA V Honza Svatoš| 01.09.2015 20:44

Na Vaše četná přání přinášíme seznam všech dopravních prostředků, které jsme v GTA V k dnešnímu datu našli. Seznam se bude pravděpodobně ještě rozšiřovat, tak jak budou přicházet nové DLC.

Zatím je to pouze seznam s obrázky, popis a výskyt zkusíme doplnit postupně a doufáme že s Vaší pomocí. Celkový počet všech nafocených modelů je neuvěřitelných 377 – jen pro připomenutí, v GTA IV jsme jich měli 123 (s EFLC 171), v San Andreas 200, ve Vice City a GTA III jen 100 a 100.

Novinkou je, že každý model je vyfocený z více stran a jak jste již zvyklí, ve více se vyskytujících variantách – např. nákladní auta mají reklamní potisky, některé modely se liší nástavbou, SUV zase předními maskami atd.

 

Dali jsme si na tom poměrně záležet, ale je možné, že naleznete nepřesnosti, nějaké chyby nebo dokonce chybějící modely. To všechno nám hlaste na email redakce@gta.cz.

 

  

 

katalog dopravních prostředků v GTA V

 


Novější zpráva:THE GAMECHANGERS Trailer

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies