GTA.cz

Liberty City v GTA 5 Miroslav Biarinec| 16.05.2016 14:00

Před delší dobou se objevila mapa Vice City převedená do GTA 5. Ohromný mód vypadal fantasticky. A vidět staré dobré Vice City s novou grafikou bylo prostě super. A o to víc fanoušci možná tak trochu doufají v návrat právě tam.
Nicméně teď tu máme video od Taltigolta s celým Liberty City z GTA 4. A ano, opět ve formě map módu v GTA 5.
Samozřejmě spousta věcí nefunguje jak má, ale pro představu jak by vypadalo LC v jiném enginu to postačí.Starší video s mapou Vice City v GTA 5 je zde.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies