GTA.cz

LSPD First Response v nové verzi Miroslav Biarinec| 20.01.2016 13:08


 

Los Santos Police Department First Response vám změní hru na policejní simulátor

LSPDFR - nejpropracovanější a velmi oblíbená policejní modifikace pro GTA V se dočkala aktualizace.
Modifikace se dočkala dokonce desítek změn a novinek. Máme tu tak konečně obsáhlou a kvalitní verzi této již tak dobré modifikace.Přidáno toho bylo hodně. Seznam novinek a vylepšení je opravdu masivní!
Například nová policejní garáž u Downtown Police Station, pokročilejší AI pro policejní jednotky, zranění podezřelí se po zranění mohou vzdát nebo prchat, policejní jednotky v okolí se mohou připojit do pronásledování. Přidány byly do osobního menu donuty, E-cola a sladkosti. Nový systém pro zatýkání podezřelých v Gunpoint Takedowns. V rámci Traffic Stops bylo rozšířeno rozmezí možných pokut a také například možnost požádání řidiče o jeho průkaz. A mnoho dalších změn a novinek. Ty můžete vidět i na videu. 

 

LSPDFR - mód ke stažení


 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies