GTA.cz

Mafiánský valentýnský update skutečně vyjde! Miroslav Biarinec| 01.02.2016 00:01

Jak jsme Vám již s předstihem minulý čtvrtek prozradili - Valentýnský update skutečně přijde. A po sérii dalších úniků, tu máme tedy další.
Hlavními tahouny v zamilovaném updatu bude spousta gangesterského oblečení a doplňků ve stylu let 1920/30 - tedy z let pravých mafiánů. No a především nový Roosevelt Valour.

Jeho podobu a možné modifikace uvidíte v tomto videu.


Nové adversary módy

Součástí valentýnského updatu by měli být i dva nové adversary módy s názvy "Rhino Hunt" a "Till Death Do Us Part".vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies