GTA.cz

Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu? Komerční sdělení| 27.11.2016 23:19

Máte rádi rychlá auta, adrenalin a počítačovou zábavu?

Legendární GTAčka hrál již asi každý z nás. Existuje několik variací této velice oblíbené hry, kde zajišťují hlavní roli rychlá auta a konec konců hlavně vy, jakožto hráč padouch, který prchá před muži zákona! Pojďme se ponořit trochu do historie a připomenout si základní informace.

 

Rockstar Games se inspirovala filmovým snímkem

GTA vydává společnost Rockstar Games, první série GTA spatřila světlo světa již v roce 1996 a zahrnuje patnáct samostatných her plus čtyři rozšíření. V tomto případě se ještě jednalo o 2D hru, která však na svou dobu poskytla spoustu zábavy a množství hodin herního vyžití.


A kde se vlastně vzal celý nápad? Herní společnost se jednoduše inspirovala snímkem Quentina Tarantina - Pulp Fiction, který byl uvedený v roce 1994, tedy necelé dva roky před prvním GTA, do kin.


Postupem času následovala spousta dalších dílů, které vždy přinesly nějaké novinky a obecně byly přijaty s velkým ohlasem a chválou.

 

Gangster ve velkém městě

Prostřednictvím GTA si spoustu lidí po celém světě vyzkouší roli gangstera ve velkém městě. V průběhu času hry budete postupně stoupat na hierarchii. Budete se seznamovat s kriminálním podsvětím velkoměsta, poznávat pro tuto oblast velmi důležité lidi, stanete se součástí nočního života – budete návštěvníky barů, diskoték a míst, kde se točí spousta peněz.


Mimochodem, pokud jsi příznivce herních automatů i v realitě, především těch online, hraj zdarma teď – vyzkoušej své štěstí!


Ale zpět k charakteristice GTA. Mimo hlavní mise lze být i o něco „hodnější“. Můžete zachraňovat ostatní lidi nebo hasit požáry, zkrátka ukázat své „lepší já“.
Obecně lze říci, že hra nabízí dostatečnou volnost a rozhodování se v daných situacích, které přináší. Podobně jako v životě k závěru lze dospět různými cestami.
 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies