GTA.cz

Modely aut do GTA V budou brzy realitou Miroslav Biarinec| 03.08.2015 06:29

Ano, je to tak. Je tu dobrá zpráva pro všechny fanoušky modifikací. Usilovně se pracuje na tom, abychom si již brzy mohli přidávat první skutečné 3D modely (nejen aut) do GTA V. V současné době je totiž možné do hry vkládat pouze textury například zmíněných aut. To se snaží změnit Oleg ze ZModeler.com. Zveřejnil tak první verzi import filtru v programu ZModeler 3.1.0. S ním lze importovat soubory modelů z GTA V. Dalším krokem bude exportní filtr, díky kterému si již budeme moci do hry přidat skutečné 3D modely! Mezi prvními modely se pravděpodobně nejprve objeví modely z předchozích dílů GTA a hned vzápětí modely známých automobilových značek. Zůstaňte naladěni. Je na co se těšit!

 


Novější zpráva:Úžasná mapa GTA V v noci

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies