GTA.cz

Možný únik screenshotů z PC verze Miroslav Biarinec| 10.01.2015 16:00

Před pár dny se na internetu objevil obrázek nastavení od jistého testera jménem Neon, který údajně testuje PC verzi GTA V.
Vše nasvědčovalo tomu, že se jedná o podvod a obrázek není pravý.
Nyní ale přibyly i údajné screeny přímo z testované PC verze a vypadají věrohodně! Ale netrvrdíme, že nemůže jít o povedený podvrh. Takže všechny následující obrázky berte stále ještě s rezervou.

Podle obrázků se dozvídáme, že opět budeme moci mít vlastní rádio - Independence FM. Písničky se Vám dokonce budou zobrazovat v rádiu v FPS módu.
Hra prý běží s 60FPS a jeho testovací sestava je i5 3570K, 8GB RAM a MSI GTX770 Lighting edition.

Vysoké nastavení detailů      /      Nízké nastavení detailů 
  

Nastavení ve hře


V nastavení můžete vidět Full HD rozlišení s 60 Hz, ale dostupná jsou prý i větší rozlišení .


  

Editováno 16:44:  Aktuálně zveřejněný obrázek dalšího nastavení, který je však dílem grafikaPC verze GTA V nebyla odložena a má vyjít již 27. 1. 2015. HW požadavky zatím nebyly oficiálně zveřejněny.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies