GTA.cz

Najdi místo 2013 - 12. kolo Honza Svatoš| 13.06.2013 19:10

Po krátké odmlce, vyplněné novými screeny z GTA V, Vám přinášíme 12. kolo soutěže. Opět z GTA IV/TLAD, které máte prolezlé určitě skrz na skrz. Ale poznáte toto místo? Schválně ;-)

 

Jaký je Váš úkol? Poznat a najít uvedené místo ve hře, udělat vlastní screenshot a poslat ho na adresu gtasoutez@gmail.com s předmětem "Najdi místo - 12. kolo". A nezapomeňte se podepsat, aspoň přezdívkou!
Více o soutěži  a seznam výhercu najdete v tomto článku.

 

 

12. kolo ukončeno, máme výherce, čtěte zde!

 


Starší zpráva:Screeny z E3 oficiálně

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies