GTA.cz

Najdi místo 2013 - deváté kolo Honza Svatoš| 12.05.2013 22:53

Protože se oficiálních novinek o GTA V zase chvilku nedočkáme, pokračujeme alespoň v soutěži. Největší úspěch mají vždy kola ze SanAndreas, proto sem dneska jednu takovou snadnou obrazovčičku dáme. Tu určitě najde každý.

Jaký je Váš úkol? Poznat a najít uvedené místo ve hře, udělat vlastní screenshot a poslat ho na adresu gtasoutez@gmail.com s předmětem "Najdi místo - 9. kolo". A nezapomeňte se podepsat, aspoň přezdívkou!
Více o soutěži  a seznam výhercu najdete v tomto článku.

 

 

 

9. kolo ukončeno, máme výherce, čtěte zde!


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies