GTA.cz

Najdi místo 2013 - osmé double kolo Honza Svatoš| 26.04.2013 18:33

Je před námi víkend a kdo ví, jaké bude počasí. Třeba bude moc velké vedro a budete se schovávat u PC, třeba bude moc zima a budete raději u PC ;-) Možná se budete dokonce nudit! Nenuďte se, zasoutěžte si! Zkuste najít obě dnešní místa! A je to dost těžké, protože nápověd na obrázcích moc není a hlavně je ve hře takových míst víc. To jsem na Vás zvědav, jak si s víkendovým double kolem poradíte... ;-) Jako motivaci berte, že tentokrát dávám dvojnásobek bodů!

 

Jaký je Váš úkol? Poznat a najít uvedená místa ve hře, udělat vlastní screenshoty a poslat je na adresu gtasoutez@gmail.com s předmětem "Najdi místo - 8. kolo". A nezapomeňte se podepsat, aspoň přezdívkou!
Více o soutěži  a výhercích najdete v tomto článku.

 

 

8. kolo ukončeno, máme výherce, čtěte zde!


Novější zpráva:2.května další preview

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies