GTA.cz

Najdi místo 2016 - 4. kolo Honza Svatoš| 08.11.2016 23:43

Vítám Vás u vyhodnocení třetího kola a zadání toho čtvrtého. Pokud nevíte, o co se jedná, přečtěte si prosím zadání a pravidla soutěže přímo zde.

 

Výsledky 3. kola:

 

Vidíte, já to říkal, stačilo přitvrdit a hned přišly jen DVĚ správné odpovědi. Co se dá dělat :) A tady je řešení pro ostatní a oba vítězové:

  1. Rickkeee-Janahornackova
  2. Real Bone

 

 

 

 

Zadání ČTVRTÉHO kola:

 

Takže se raději vrátíme k číslům, co říkáte? :) Kdepak jsem asi vyfotil toto? Pošlete prosím vlastní screen místa, ideálně i s minimapou.
A pokud máte návrh na svůj tajemný screen, pošlete ho, třeba ho také přidáme do soutěže!

 


Novější zpráva:Najdi místo 2016 - 5. kolo

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies