GTA.cz

Nedělní střípky Miroslav Biarinec| 08.09.2013 16:39

Máme tu neděli, ale to neznamená, že se nikde nic neděje. Server Scotsman odhaduje prodeje GTA V a také uvedl velikost mapy neuvěřitelných 49 čtverečních mil! Prvotní odhady, že mapa bude skutečně velmi velká, tak nelhaly.
Dan Houser také uvedl, že R* strávili minimálně 100 dní v Los Angeles na výzkumných cestách, kdy už od roku 2010 mapovali celé město. Potkali spoustu podivných lidí, policistů, ...  Mluvili s agenty FBI, kteří byli na tajné misi, mluvili s mafiány, pouličními gangstery - kvůli slangu, dokonce se šli podívat do vězení. A to proto aby nám přinesli co nejkvalitnější herní titul.

 

A jako bonus to pro Vás máme fanouškovský artwork od Otise z Polska.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies