GTA.cz

Nové artworky postav na plakátech Miroslav Biarinec| 09.09.2013 08:24

I na Novém Zélandu běží reklamní kampaň na GTA V. Ale právě tam byly poprvé spatřeny a vyfoceny nové artworky postav! Jsou ještě horké, tady je máte!

Máme tu Amandu, manželku Michaela. Businesmana Taa, kterého máme možnost vidět poprvé. Dále Simeon. Nejspíše půjde o zaměstnavatele Franklina (V pravém rohu si můžete všimnout nafukovacího poutače - najdeme ho i ve hře? Zajímavá novinka!). Tracey je dcera Michaela a Amandy a nakonec je tu Wade, toho jsme mohli vidět v traileru.

  

 Novější zpráva:Odhad tržeb GTA V
Starší zpráva:Nedělní střípky

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies