GTA.cz

Nové doplnky GTA V - čiapka, plagát a tričko Richard Chrenek| 18.07.2013 13:56 |zdroj: R*

Len pred pár hodinami zverejnil Rockstar vo svojom e-shope nové zberateľské predmety s tématikou GTA V, konkrétne sa jedná o oficiálny boxart vo forme plagátu o rozmeroch 56 x 21 cm, šiltovku Los Santos County Sheriff's s nápisom "Obey and survive" (Počúvneš a prežiješ) a tričko s nápisom Los Santos v bielej alebo čiernej farbe.

Zároveň však boli potvrdené aj prípravy nových plagátov a tričiek, ktoré by mali byť predstavené ešte v priebehu tohto leta.

 vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies