GTA.cz

Nové GTA oficiálně potvrzeno + datum vydání vylepšeného GTA V Redakce| 05.02.2022 11:00

Po dlouhých letech čekání zde máme další skvělou zprávu – Rockstar ve včerejším prohlášení potvrdil aktivní vývoj dalšího dílu GTA!

 

Firma poděkovala fanouškům za podporu a trpělivost během bezprecedentní doby od vydání GTA V. Kromě informace o samotném vývoji však zatím nepadly žádné detaily k názvu, datu vydání, lokalitě hry či jiným podrobnostem. Podle slov R* bychom se však všechno měli dozvědět v pravou dobu.

 

 

 

GTA V: Expanded & Enhanced zná datum vydání

Spolu s oznámením nového GTA se hráči mohou těšit i na (snad) finální datum vydání vylepšené edice GTA V a GTA Online pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series X a S - 15. března (marca) 2022.

 

Mezi vylepšeními nebude chybět podpora 4K rozlišení při 60 snímcích za sekundu, vylepšené textury a vykreslovací vzdálenost, podpora HDR a ray-tracingu, rychlejší načítání hry, 3D zvukové efekty a další novinky specifické pro jednotlivé konzole.


Hráči na předešlé generaci konzolí budou moci přenést svůj postup v příběhové i Online části v rámci jednorázové migrace. Vylepšené GTA Online také nabídne možnost zahájení hry bez nutnosti dokončení první příběhové mise, zcela nový tutoriál ke hraní či "Career Builder", v rámci kterého si hned po zahájení hraní mohou zakoupit jednu z byznysových nemovitostí – motorkářský klub, společnost, noční klub či bunkr. Nebude chybět ani jistý peněžní obnos v GTA$, užitečný pro zakoupení soukromé nemovitosti, vozidel či zbraní .

Stávajícím postavám přibude možnost "restartování", v rámci kterého můžete začít s budováním kariéry odznovu, is využitím zmíněného Career Builderu.

 

Poslední ohlášenou specialitou vylepšeného GTA Online je nová tuningová garáž Hao Special Works poblíž LS Car Meet, ve které si budeme moci vylepšit vybraná vozidla na novou úroveň, která využije výkonnostní potenciál aktuální generace konzolí.

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies