GTA.cz

Nové Online DLC The Criminal Enterprises již toto úterý Redakce| 24.07.2022 13:00

 

Již nejbližší úterý, 26. července, se herní svět GTA Online rozroste o DLC "The Criminal Enterprises". Kromě nových příležitostí pro majitele byznysových nemovitostí a možnosti stát se pomocnou rukou IAA vyslechl Rockstar také dlouhodobé žádosti komunity. Co všechno tento update přináší, si rozebereme níže:

 

"Ekonomika jižního San Andreas je v krizi. Ceny plynu vyšplhaly na nejvyšší úroveň za desítky let, maloobchodní dodavatelské řetězce jsou ve zmatku, a aby toho nebylo málo, stát zachvacuje zuřivá vlna veder.

CEOs, motorkáři, majitelé nočních klubů a obchodníci se zbraněmi využívají chaotických podmínek na maximum.

Náhlý nárůst cen na benzinkách mezitím upoutal pozornost IAA, která má podezření, že zkorumpovaná petrochemická rodina Dugganových manipuluje systém ve svůj prospěch; a proto bude agentura potřebovat vaši pomoc."

 

 

 

Prodeje a podnikatelské aktivity i v soukromých sessions

Jste pacifista a v míru rozvíjíte svůj byznys, ale po hodinách snažení vám některý z "dobromyslných" hráčů zničí veškeré zboží během jeho prodeje? Pak jistě oceníte novou možnost spuštění všech podnikových aktivit (včetně Sell missions) i v soukromých sessions (pouze pro pozvané hráče, vlastní crew nebo přátele). 

 

Novinky pro CEO

Do vašeho týmu v kanceláři přibude nová manažerka Lupe, která bude kdykoli připravena vystopovat nové zboží (Special Cargo). Také vás nově bude u vašeho skladu čekat každý den dodávka nového zboží, které můžete zavést do doků. Přibudou také dvě nové mise na získání zboží (Special Cargo Source Missions).

 

Živější motorkářské klubovny

Motorkářské klubovny už více nebudou zívat prázdnotou! V rámci DLC do nich přibude možnost přivydělat si tuningem a dovozem motorek různým klientům. Reputaci mezi konkurencí si budete moci zvýšit i dokončením misí "Clubhouse Contracts", jejichž zadání budou k dispozici na nástěnce v klubovně.

V neposlední řadě vám za bar přibude i pár "štamgastů", jejichž loajalitu (a finanční příspěvky do klubu) budete moci udržet prostřednictvím zásobovacích misí.

 

 

 

Spolupráce s Ammu-Nation, nové možnosti pro bunkry

Dlouhé měsíce dřiny v bunkru se konečně začaly vyplácet – o vaší kvalitní práci se doslechl management Ammu-Nation, který vám nabídne možnost denního doručení zbraní do některé z poboček v rámci San Andreas.

K zásobovacím možnostem pro bunkr přibudou dvě nové mise a možnost zavolat Agentovi 14, který vám výměnou za získání dat od ozbrojených cílů zvýší tempo vývoje nových zbraní

 

Jednodušší správa nočních klubů

Majitelům nočních klubů se mírně zjednoduší jejich provoz. Namísto osobní návštěvy klubu bude pro spuštění zásobovací mise stačit telefonicky kontaktovat Yohana Blaira. Stejně tak budete moci zavolat Tonymu Princi a přímo zahájit misi s promováním klubu.

A aby byla nálada v klubu naprosto dokonalá, dostaneme přímou možnost vyhazovat "problémové" návštěvníky či postarat se o VIP klienty, kteří to přehnali s alkoholem. 

 

Pomoc s vyšetřováním pro IAA

IAA (Agentura pro mezinárodní záležitosti) má podezření, že zisky ze stoupajících cen pohonných hmot jdou do kapsy jedinému magnátovi. Agent ULP vás proto kontaktuje s možností účastnit se speciálních misí "Operation Paper Trail", ve kterých budete (sólo, nebo s pomocí až tří spoluhráčů) jako agent v utajení vyšetřovat rodinu Dugganových a jejich podíl na současné ekonomické situaci.

 

 

 

Várka nových vozů a širší možnosti tuningu

Do tuningové garáže ve vašem společném podniku s Franklinem (Celebrity Solutions Agency) přibude možnost aplikovat speciální tuning "Imani Tech" pro dvě nová vozidla. Rozšíří se také seznam a možnosti úprav vozidel, která budete moci tuningovat v garážích Bennys Original Motor Works a Haos Special Works.

 

Vyslyšení komunity

Po dlouhé době jsme se dočkali i zapracování velmi žádaných připomínek od komunity hráčů:

  • snížená účinnost střel a obranných mechanismů pro Opressor Mk II
  • jednodušší možnosti doplnění zdraví a přístupu k jídlu či vestám během přestřelek
  • větší odměny v GTA$ za dokončení závodů, Adversary Mode misí, původních a Doomsday heistů, vyšší plat pro bodyguardy, členy společnosti a motorkářského klubu
 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies