GTA.cz

Nové screenshoty a nové Q&A Miroslav Biarinec| 09.07.2013 15:58

Hlavní je teď první gameplay z GTA V ale máme tu i nové screeny a nové informace! Během večera doplníme nové info.

Grand Theft Auto V Q&A: Úpravy
Q: Úprava zbraní bude nejspíše velkou součástí hry. Jaké všechny doplňky bude moci hráč použít?
A: Do GTA V se vrací Ammunation, ale teď budete moci zbraně i upravovat. Hráč bude mít k dispozici širokou škálu úprav. Například rozšíření zásobníku, které vám umožní vystřílet více munice mezi nabitími. Gripy zlepší vaši přesnost, budete moci změnit barvu své zbraně, přidat svítilnu, optiku, tlumič. Příslušenství jako jsou tlumiče umožňují hráči přizpůsobit svůj přístup k několika misím a využít možnost tiché stealth akce. To všechno je pro hráče součástí rozšířené nabídky taktických možností.
...

 


Novější zpráva:Gameplay video GTA V !

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies