GTA.cz

Novinky v GTA Online od 10.3.2015 Miroslav Biarinec| 03.03.2015 22:00

 

Jak jistě již víte, tak již 10. března přicházejí dlouho, a to opravdu velmi dlouho očekávané Heist mise, které do GTA Online přinesou nejen pár nových zbraní a vozidel ale mnohem víc. Přichází také celá řada nových funkcí a vylepšení, aby byl zážitek z hraní GTA Online ještě o něco lepší.
Adversary modes (režimy protivníků) - přináší tři nové druhy soutěží do GTA Online, zatímco Daily objectives (Denní cíle) a Freemode activities (volné aktivity) přínášejí nový život do hektických ulic Los Santos a Blaine County.


Adversary modes
Tyto zbrusu nové režimy hráč vs. hráč přinesou řadu intenzivních výzev do GTA Online.Come Out To Play

Tým tří běžců proti třem lovcům. Běžci jsou dobře ozbrojeni, ale omezeni na pohyb pouze pěšky. Zatímco lovci na motorkách a čtyřkolkách. Lovci s neomezenými životy a běžci s jedním životem. Kterou stranu si vyberete vy?Siege Mentalita

Až čtyři hráči v obraně proti přesile šesti útočníků. Ti mají neomezené životy, ale pouze upilované brokovnice. Obránci mohou využívat plně všech svých zbraní.Hasta La Vista

Pronásledování skupiny cyklistů kamiony, jejímž cílem je pro cyklisty samozřejmě v pořádku ujet před koly kamionů. Vše beze zbraní. A pokud jeden z cyklistů dosáhne cíle, jejich tým vyhrává.

Daily objectives (denní cíle)
V Los Santos je přes den rušno a teď bude o něco více. S třemi novými cíly za den si hráč může přijít na slušnou sumu, která se s bonusy může za pár po sobě jdoucích dní bez obtíží vyšplhat k 500 000 $.Freemode activities
Vy a vaši spoluhráči budete mít další možnosti jak vydělat peníze a zsíkat zkušenosti. Dávejte pozor na telefonáty od Lestera, který může potřebovat pomoci s odlákáním policie. Lamar může chtít pomoci zničit vozidlo a nebo Trevor a Ron pomoc s letadly.
K dispozici bude také nový systém na upozornění emailů, který vám umožní kontaktovat někoho z vašich přátel.

Vše přibude společně s Hesit misemi 10. března na všechny konzole a pro PC hráče v den vydání hry pro PC, tedy 14. dubna.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies