GTA.cz

Nový náznak data vydání GTA 6 Redakce| 19.05.2023 07:00

Nejnovější finanční report mateřské společnosti Rockstar Games, Take-Two Interactive, přináší naději komunitě hráčů GTA, netrpělivě očekávající další díl.

 

 

Prezentace uvádí, že ve fiskálním roce 2025 (který začíná 1. dubna/apríla 2024 a končí 31. března/marca 2025), plánuje firma uvést "přelomové tituly, které mohou nastavit nové standardy v herním odvětví a vydělat přes 8 miliard dolarů".


Přestože text nezmiňuje žádné názvy her či herních sérií, při výši odhadovaného zisku můžeme předpokládat, že jedním z titulů bude právě GTA 6, spolu s následníkem současného GTA Online.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies