GTA.cz

Nový web DayZe.cz Honza Svatoš| 21.11.2012 12:29

Naše rodina Scorpions webů má nového člena! Stal se jím web DayZe! A co je DayZ? Modifikace pro hru Arma 2 a brzy i standalone hra DayZ. Můžeš hrát sám, spolupracoval s ostaními nebo jít proti jiným hráčům. Chernaruská divočina, založena na české krajině, skrývá různá tajemství, ale i věci, které potřebuješ k přežití. Otevřený svět o velikosti 225 km2 čeká jen na Tebe. Více na našem novém webu DayZ.


Starší zpráva:Remix GTA V trailerů

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies