GTA.cz

Nvidia říká, že GTA V na PC bude Miroslav Biarinec| 13.08.2013 12:20

 

Jak jistě víte, GTA V dosud nebylo oznámeno pro PC. Stále tomu tak je. Rockstar Games stále nic nepotvrdili. Ale máme tu další možný důkaz, že se na PC verzi můžeme těšit brzy. Chris Evenden, Senior IR Director z Nvidie v jednom rozhovoru řekl toto: 

"PC trh se vyvíjí. Levnější skupina notebooků je pod tlakem tabletů. Přesto prodej počítačů, jako herních sestav a pracovních stanic i nadále roste. Mnozí spotřebitelé používají PC k prohlížení, čtení e-mailů, brouzdání na sociálních sítích,... Ale hodně z tohoto jde lépe dělat na tabletu. Naopak hráči připravují své PC pro silné herní blockbustery, které přijdou letos na podzim, včetně trháků jako například Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V a Assassin Creed IV."

 

Skutečně se Chris Evenden prořekl a dočkáme se GTA V na PC ještě tento rok? Tak to teprve uvidíme...


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies