GTA.cz

Objeveno tajné telefonní číslo Miroslav Biarinec| 12.01.2016 12:00

Telefonních čísel, které fungují, najdeme ve hře poměrně hodně. Samozřejmě mezi nimi jsou cheaty, ale jsou tu i vyjímky. A právě teď bylo objeveno další nové záhadné číslo a to 1-999-367-3767! (díky @KarmaIngram1) GTA 5 tak stále umí překvapit i po delším čase od jeho vydání.

 

Funguje to pouze v singleplayeru s jedním ze tří protagonistů na jeho mobilním telefonu.
Stačí vytočit ono číslo 1-999-367-3767 a na obloze cosi exploduje. Při vytáčení se objeví kontakt "Black cellphones". Současně se motiv telefonu zabarví do černa.
Hra použití čísla nepovažuje za cheat. O co přesně jde, se zatím neví. Stejně tak co přesně exploduje a jaký dopad to má na hru nebo prostředí.
Mezi komunitou se objevil názor, že poslední dvě číslice jsou označením pro “EMP” nebo “EMPEROR”.

Zkuste číslo i vy, a dejte nám vědět své postřehy do naší návštěvní knihy nebo také na náš Facebook.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies