GTA.cz

Odhad tržeb GTA V Miroslav Biarinec| 09.09.2013 14:09

Dnes se blíže podíváme na magazín Scotsman. Ten odhaduje tržby a prodeje GTA V.
"Pět let vývoje, profesionální vývojářský tým, rozpočet na marketing ve výši 170 mil. liber připomíná podmínky natáčení nejednoho super filmu. Takto úspěšná je celá herní série, odborníci se navíc domnívají, že přicházející nový přírůstek GTA V přepíše všechny dosavadní rekordy. Odhadují prodej 25 milionů kusů hry v jejím prvním roce a tržby větší než 1 miliardu liber."


 
Grand Theft Auto je největší kulturním exportní artikl, který je vyvážen ze Skotska do zbytku světa. Už je to skoro 17 let, kdy GTA začalo, a stalo se něčím, v co nikdo při zrodu hry ani ve snu neočekával." říká Brian ­Baglow, který pracoval na vývoji prvního dílu a nyní vede Scottish Games Network, zastřešující národní herní sektor.
 


Novější zpráva:20 nových screenshotů

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies