GTA.cz

Odhady data vydání GTA V pro PC a NextGen Miroslav Biarinec| 17.08.2014 23:59

Po delší době si trochu zaspekulujeme nad blížícím se datem vydání GTA V pro PC, PS4 a Xbox One. Očekáváme oficiální oznámení každým dnem, ale i tak si zde shrneme pár zajímavých informací.
Jako první zmíníme odhadovaný datum Amazonu, který uvádí datum opravdu vzdálené a to až 31.12.2014. Oproti tomu německý Amazon, svůj odhad smazal. Coolshop dřívější datum také smazal a nahradil jej stejným jako Amazon, tedy 31.12.2014. Gameseek uvádí předpokládané datum vydání na dřívější 7.11.2014. Na datum 7.11. navazují i některé české obchody.

Varianta stejného data vydání jako v případě verze pro PS3 a Xbox 360 tedy 17.9.2014 se zdá být již méně a méně pravděpodobná.
Uvidíme jak to celé dopadne a kdy se hra na pultech obchodů, ale také na Steamu, objeví.

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies