GTA.cz

Odhalena tři nová auta pro další update! Miroslav Biarinec| 13.06.2016 04:36

Tři nové exkluzivní supersporty byly do hry "skrytě" přidány společně s předcházejícím DLC Further Adventures in Finance and Felony. To se v minulosti již stalo, nejde tak o moc neobvyklou věc. Nicméně i teď se je podařilo modderům (TezFunz2 a dalším) dostat do hry před jejich vydáním a tak se na ně z předstihem můžeme podívat.
Překvapit vás pak mohou i jejich ceny. Ale jsou to prostě supersporty :-)

Čekat nás tak bude možná druhá část Finance and Felony, nebo budou pouze součástí speciálního týdnu? To se uvidí. Nicméně nejsou k dispozici jen jejich fotky. Můžete si je detailně prohlédnout na následujícím podrobném videu!

PFISTER 811
Cena: 1,135,000$PROTOTIPO
Cena: 2,700,000$


Seven 70
Cena: 695,000$

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies