GTA.cz

Odhalený screenshot Liberty City v GTA V - chystá se DLC? Miroslav Biarinec| 03.06.2016 13:00

Odhalený screenshot ukazuje Liberty City v GTA V - chystá se DLC?

Výtvarník Adrian Page, který pracuje pro společnost Rockstar, odhalil screenshot lokace Middle Park z Liberty City ze hry GTA IV, přepracované do herního světa GTA V pomocí enginu RAGE. Obrázek se objevil na stránce výtvarníkova portfolia, kde ho našli dva uživatelé GTA Forums, Spider Vice a BlackScout.

Naději na DLC se single-playerovou kampaní, které by přidalo Liberty City do GTA V, podporuje také prohlášení bývalého ředitele Rockstar North, Leslieho Benziese, který již v roce 2012 potvrdil, že existuje šance na „jeden velký svět, který by obsahoval všechna naše města, mezi kterými by hráč mohl létat a znovu navštívit svá oblíbená místa.“ Zatím jsme se však žádného takového DLC nedočkali. Pracuje na něm Rockstar tajně?

Tohle všechno bohužel nezaručuje, že se přidání Liberty City do GTA V skutečně chystá. Může se jednat pouze o výtvarníkův koncept, do kterého není Rockstar nijak zapojený, nebo obsah, který již není ve vývoji. Také může jít pouze o test portování, jak by to vypadalo za použití enginu RAGE.

 

 

 Screenshot z Liberty City z GTA IV


Middle Park přetvořený v RAGE enginu, který je použit v GTA V

Možnost, že se opravdu něco chystá, však nemůžeme úplně vyloučit. Rockstar Games přicházejí s patrně největším GTA Online DLC, a ani naděje na blížící se oznámení kampaňového DLC pro GTA V není úplně marná.
Současně by to mohlo korespondovat s tím, když se vedení Take-Two zmínilo o konci vydávání DLC pro GTA Online. Zaměří se tedy na rozloučenou s GTA V na singleplayer a jeho DLC? Uvidíme.

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies