GTA.cz

OpenIV vychází s podporou GTA V Miroslav Biarinec| 17.04.2015 07:05 |zdroj: OpenIV

Někteří očekávali, že soubory GTA V nepůjdou ihned otevřít a že následně zabere několik měsíců vývoj nástroje, který by to dokázal. Máme jen pár dní po vydání hry a už se blížíme. Vyšla nová verze (2.5) móderského programu OpenIV. S ním je nyní je již možné soubory GTA V otevřít a číst, přehrát hudbu, otevřít archivy a textury, nicméně zatím nelze nic upravovat. Ale i toho se brzy dočkáme. Takže první modifikace na sebe nenechají dlouho čekat.

 

 

A malá ochutnávka :-)

 


Novější zpráva:Vlastní hudba v GTA V
Starší zpráva:Cheaty na PC

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies