GTA.cz

Otázky a odpovědi R* Miroslav Biarinec| 18.12.2014 15:30

Drazí přátelé v Rockstaru, rád bych věděl, co se děje s Grand Theft Auto V pro PC...“ – Alli (via Mouthoff)
Ahoj Alli, nyní se nacházíme v posledních fázích vývoje PC verze Grand Theft Auto V a doufáme, že budeme mít brzy potvrzené oficiální systémové požadavky, které budeme sdílet tady na Newswire, proto nás nadále sledujte. Děkujeme a jsme moc rádi, že můžeme přinést GTA V hráčské komunitě na PC!

„Přidáte tuto zimu opět sníh do GTA V? Posledně mi chyběl. Bylo by to skvělé :p“ - @zaetayo
„ Uděláte znovu vánoční téma pro GTA V?“ - @Ryan_Heda
Takové věci si raději necháváme jako překvapení, ale aniž bychom prozradili jakékoli detaily (nekoukejte pod stromek!), můžeme říct, že pracujeme na několika sezónních dárcích pro hráče na všech čtyřech platformách, aby si užili blížící se vánoční období v GTA Online. Brzy se dozvíte více.

„Po tom, co jste rebootovali GTA V, chystáte se na rebootování RDR?“ - @SlyFoxC
„GTA V na Xbox One je vrcholek úžasné hory. Můžeme nyní prosím dostat pokračování Red Dead?“ - @FRYMANATION
„Když se tedy chystáte pokračovat se sérií GTA, proč nepokračovat také s Red Dead Redemption?“ - @Austin_Lawson32
Je úžasné vidět tolik nadšení pro sérii Red Dead a to skoro 5 let od vydání Red Dead Redemption! Jak jsme řekli, když se nás v minulosti ptali na nové hry ostatních sérií, jako Red Dead Redemption, Bully a L.A.Noire, nespěcháme s tvorbou dalších dílů, ale to neznamená, že se k nim nakonec nedostaneme. Je mnoho her, které chceme udělat a vždy se jedná o otázku zájmu lidí a načasování. Děkujeme dlouholetým fanouškům jako jste vy za vaši úžasnou podporu a nadále sledujte oznámení toho, co pro vás Rockstar Games chystají.


Novější zpráva:Festive Surprise

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies