GTA.cz

PC verze GTA 5 bude podporovat TXAA Miroslav Biarinec| 06.02.2015 13:46 |zdroj: DSOG

 

Díky stránkám Nvidie se nyní dozvídáme další podrobnosti o PC verzi GTA 5. Že bude zapotřebí DirectX11 je téměř samozřejmostí a podpora 4K rozlišení již oznámena byla. Teď ke dvěma novinkám.
Jednou z nich je TXAA anti-aliasing. Díky tomuto vyhlazování je obraz skutečně hladší a jasnější než s jakýmkoliv jiným vyhlazováním hran.
Druhou je DSR (Dynamic Super Resolution) - funkce která vykresluje obraz na vyšší rozlišení, než které podporuje váš monitor a následně ho převede na nativní rozlišení. Obraz tak vypadá mnohem lépe! Získáte tak 4K kvalitu na vašem monitoru.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies