GTA.cz

Populární nástroj na cheatování v GTA Online ukončil provoz Redakce| 25.01.2021 22:15 |zdroj: R*Intel

Po roce od zprávy o vysoké pokutě pro tvůrce utility Elusive tu máme další zátah na cheatery v GTA Online.

 

Mateřská společnost Rockstar Games, Take-Two Interactive, právně zakročila vůči nástroji Luna Mod Menu, který umožňoval cheaterům aktivovat různá vylepšení, ochranné mechanismy nebo spawnování vozidel, ale zároveň nabízel i poměrně široké možnosti na znepříjemnění hry ostatním hráčům.

Na oficiální stránce nástroje se objevilo oznámení o konci podpory, vývoje a distribuce všech služeb, spolu s omluvou pro komunitu čestných hráčů.


Na žádost Take-Two budou všechny finanční prostředky utržené za prodej Luna Mod Menu věnované vybraným charitativním organizacím.


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies