GTA.cz

Pracuje se na GTA 5 v Čechách? Miroslav Biarinec| 06.03.2012 14:20 |zdroj: VG247


VG247 přišel s neověřenou informací (řekněme spíše s řečmi) o tom, že české studio 2K Czech, které vyvíjelo Mafii 2, přispívá svou prací i na GTA 5.
Zdroj řekl, že české studio pracuje na hře už téměř rok. Přispívají prý svými filmovými znalostmi pro práci ve výrobě animací, pro videosekvence a gameplay.
Rockstar tento projekt spustilo v listopadu roku 2011 a není o něm nic známo. Jak VG247 přišlo na to, že jde o GTA 5 nám není jasné. 2K Czech by totiž mělo pracovat na Mafii 3, což také není ověřená informace, Rockstar by měli na oplátku pomáhat 2K Czech právě s Mafií 3.
Nicméně jde o zajímavou situaci a budeme ji nadále sledovat. 2K Czech se k tomu nevyjádřilo.


Edit 16:40: Správa byla opravdu nepravdivá.vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2023  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies