GTA.cz

Příběhový datadisk pro GTA 5? Miroslav Biarinec| 27.12.2015 11:24

 


Jak už je celkem dobrým zvykem opět bylo do souborů hry po posledním updatu přidáno i něco navíc. Konkrétně pár souborů a složek, které jsou součástí nového, chystaného DLC. Ty neprozrazují nic zvláštního, ale jeden člověk (LondonTown2004) si dal tu práci a dostal se dál a na aktualizačních serverech Rockstaru zjistil trochu víc. 
Existuje i pár screenů, které ukazují zřejmě chystanou správu DLC. Patrně se tak dočkáme i více updatů nebo rovnou datadisků, které mohou být i placené. Vzpomeňme si na The Lost and Damned a Ballad of Gay Tony.
Ale to předbíháme.
Správa DLC by měla fungovat jen pro další vydaná velká DLC, ale objevují se i názory, že by mohlo jít o správu modifikací. To se v minulosti ale u série GTA ještě nestalo, proto věříme, že nás čeká spíš datadisk či updaty.
(Další updaty pro GTA Online samozřejmě budou dále vycházet, čeká nás jistě druhá část Lowriders.)

 

 


Návrat do Liberty City?

Ve zmiňovaných souborech, ve složce patrně určené pro příběhové DLC, na začátku novinky byl nalezen mimo jiné i tento obrázek.

 


V tomto obrázku (po změnách kontrastu a jasu) však lze najít jisté obrysy budov - podle fanoušků a hráče TezFunz (ten již správně odhalil několik novinek) se jedná o Liberty City!
Půjde tak o první indicii, která odhaluje jeden z možných DLC pro singleplayer? Vrátíme se na pár misí do předělaného Liberty City? A nebo jde jen o malý objevený easter egg na Liberty City, který najdeme v příběhovém DLC?DJ Whoo Kid
Tento Dj v rozhovoru uvedl, že v roce 2014 spolupracoval na projektech Call of Duty a Grand Theft Auto, které se vrátí znovu do New Yorku.
V této krátké odpovědi tak najdeme další odkaz na New York - Liberty City!
Spolupracoval tak na novém GTA, nebo datadisku, updatu?

Jak to vidíme my
Jiné postavy datadisku či jen malého příběhového updatu nevylučujeme. Je však možné, že se podíváme za Franklinem, Michaelem a Trevorem, nebo jen jedním z nich v jejich minulosti/ budnoucnosti. Z datadisků Episodes from Liberty City pro GTA IV lze předpokládat, že se i tento bude odehrávat na stejné mapě jako GTA 5. Ale necháme se rádi překvapit. Krátký návrat do Liberty City by se Vám libil? 


Novější zpráva:Silvestr v GTA Online

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies