GTA.cz

Problém s postavou v GTA Online Miroslav Biarinec| 08.10.2013 10:27

Pokud máte existující postavu, kterou jste si již jednou vytvořili, ale vidíte jen prázdný slot, vraťte se do příběhového módu a znovu zapněte GTA Online přes Pause menu. Nevytvářejte znovu novou postavu v prázdném slotu!

Pokud se Vám objeví hláška "The Rockstar Cloud Servers Are Unavailable", nevytvářejte postavu. Ani nemačkejte "Retry". Namísto toho se vraťte do příběhového módu a zkuste to znovu.

V R* pracují na trvalém odstranění tohoto problému.


Starší zpráva:GTA V Patch 1.0.2

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies