GTA.cz

Prozrazení PC verze GTA V? Miroslav Biarinec| 09.07.2013 11:19

Rockstar se k PC verzi vyjádřili celkem jasně v článku Asked & Answered, který jsme Vám přinesli kompletně přeložený.
"Jediné verze hry, které jsme oznámili, jsou pro Xbox 360 a PlayStation®3, které budou celosvětově vydány 17. září. Ohledně možnosti vydání na jiných herních konzolích nebo na PC zatím nemáme co říct, nyní jsme zaměřeni na to, aby majitelé těchto dvou konzolí prožili ty nejlepší možné zážitky."

Nicméně to neznamená, že se příprava PC verze U Rockstar Games neděje.
A že se na něčem pracuje je velmi pravděpodobné. Nebudeme tu zakládat nové teorie o tom, kdy PC verze bude, ale budeme se držet nových a zajímavých faktů.
Před chvílí se objevil inzerát na stránkách R* a to konkrétně do studia Rockstar Leeds.
Hledaná pozice je Graphics Programmer - programátor grafiky, který má pomoci přinést její nejnovější tituly na platformu PC a který by spolupracoval i s ostatními studii Rockstaru. Potřebnou kvalifikací je práce na již vydaném titulu,  PC/ Xbox 360 (DX9 a nebo DX11), potřebné vzdělání.
Žádná jiná hra kromě GTA V se dle dostupných informací nepřipravuje, takže je skutečně možné, že tento inzerát souvisí szatím nepotvrzenou PC verzí GTA V.
Zda je to pravda, nebo ne, se snad dozvíme po vydání hry na konzole.

 

 


vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies