GTA.cz

První downloady pro GTA V Miroslav Biarinec| 26.04.2015 07:28

Konečně tu máme první očekávané downloady pro PC verzi GTA 5! Prvním z nich je 100% save, který jistě najde své cílové publikum mezi fanoušky. Druhým je již známý program OpenIV, který podporuje prohlížení souborů her PC verze GTA V, GTA IV EFL a Max Payne 3. Jeho nová verze by měla vyjít v dohledné době.

 

 

 


Posledními jsou dva trainery. Prvním je trainer od LinGona s podporou verze hry  Steam v1.0335.2. Co všechno umí najdete v tomto videu. Posledním je Script Hook V + Native Trainer. Script Hook V je program - knihovna, která umožňuje používat pluginy s koncovkou .asi ve hře. Aktuální verzi najdete zde.

 

 


Starší zpráva:Film o GTA!

vyhledávání

GTA V v prodeji!

reklama

anketa

screenshoty dne

Screenshot dne
Parkour - Tobias1102_SK

editorial

Leaky nám již nějakou předběžnou podobu Grand Theft Auto 6 ukázaly. Musíme však ještě chvíli vydržet, než se dočkáme oficiálního představení v plné parádě. Jistě je, ale to, že se hra konečně blíží! V druhém pololetí 2023 bych očekával alespoň odhalení loga, či alespoň nějaké malé oficiální naťuknutí. Leaky totiž pochází z ranných fází vývoje hry a ta může být již na úplně jiné úrovni. Možná, že už není čím hráče překvapit, možná ale bude GTA 6 zas pořádný gamechanger. Těšíte se také? :)

Šéfredaktor

návštěvnost

odkazy

naše ikona

GTA.cz

partneři


Online hokej manažer - Zahraj si skutečný hokejový manažer!
3D wide HD wallpapers tapety na plochu

Vyťukej.cz

Zobrazit vše

Zahrajte si hry online hned teď!

© 2005 - 2022  Honza Svatoš & Scorpions.cz | XHTML & CSS:  Ondřej Mirtes | Design:  Paľo Delinčák | Ochrana osobních údajů | Nastavení cookies